Сошніков Дмитро

Сошніков Дмитро | Спікери

Cloud Developer Advocate / Software Engineer at Microsoft, Associate Professor at MIPT, HSE and MAI

Дмитро працює в команії Microsoft вже 13 років, десять з яких він присвятив популяризації інформаційних технологій. Він відповідає за організацію багатьох заходів для учнів в Росії, в тому числі Imagine Cup (в результаті чого представники цієї країни двічі стали переможцями світового чемпіонату - в 2014 і 2015 рр.), І розробляє популярні онлайн-курси по C# і F#. Дмитро особисто навчав учасників більш ніж 20 хакатонів для учнів і був наставником низки студентських стартапів.

Протягом декількох років працював старшим інженером-програмістом в області штучного інтелекту і машинного навчання. Спільно з клієнтами він реалізував ряд проєктів з виявлення складних подій в відео, а також по виявленню об'єктів з використанням тривимірних моделей для навчання нейронної мережі. Дмитро любить функціональне програмування і F #. Він є основним розробником бібліотеки Python mPyPl, яка спрощує Python-розробку за рахунок функціональних конвеєрів даних.

У вільний час Дмитро веде курси по функціональному програмуванню і штучного інтелекту в Московському фізико-технічному інституті, Вищій школі економіки і Московському авіаційному інституті, а також намагається передати захоплення програмуванням і наукою своєї 15-річної дочки. Дмитро отримав ступінь кандидата фізико-математичних наук, захистивши дисертацію на тему розподіленого представлення знань. А ще він проводить чайні церемонії гунфу Ча і любить технологічні фокуси.

Навички:
- Python
- Функціональне програмування, F#
- Штучний інтелект і машинне навчання
- .NET, C #, UWP

Членство:
- F# Software Foundation
- Європейська асоціація штучного інтелекту